Celodenný intenzívny tréning

“NAJEFEKTÍVNEJŠIE
PREDAJNÉ TECHNIKY”

Nie každý obchodník je aj dobrý obchodník.

Často počúvate od zákazníkov "NIE"?

Robí vám problém komunikácia so zákazníkmi?

Máte pocit, že musíte zákazníkov do kúpy tlačiť?

O TRÉNINGU A PREČO SA ZÚČASTNIŤ

Čo sa dozviete?

 • Ako odhaliť tajomstvo predaja
 • 5-krokový „Breadon Sales Model
 • Najefektívnejšie zásady predaja
 • NLP predajné techniky
 • Najosvedčenejšie tipy na zvládanie námietok
 • Ako efektívne uzatvoriť obchod
 • Ako ovplyvňovať podvedomú myseľ pri predaji
 • Modelové vety a slovné vzorce pri predaji
 • Modelové situácie a praktické cvičenia

MIESTO, ČAS A CENA TRÉNINGU

KEDY

piatok
7.9.2018
od 9:00 do 17:00
VYPREDANÉ

KEDY

piatok
5.10.2018
od 9:00 do 17:00
VYPREDANÉ

KDE

VIENNA HOUSE EASY (bývalý hotel Chopin), Galvaniho 28, Bratislava

CENA

158 Eur

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Počet miest je obmedzený!

V prípade záujmu o tréning napíšte na
info@anteaconsulting.sk
alebo zavolajte 0903 240 801
alebo vyplňte formulár.

PREČO SI VYBRAŤ NAŠE TRÉNINGY

 • INTERAKTÍVNE, dynamicky striedame prax a teóriu
 • PRAKTICKÉ – poznatky môžete využiť v práci aj v každodennom osobnom živote
 • Účastníci si osvoja KONKRÉTNE TECHNIKY a TIPY
 • FLEXIBILNÉ – obsah operatívne prispôsobujeme potrebám skupiny
 • Využívame najnovšie vedecké poznatky o FUNGOVANÍ MOZGU a psychiky
 • Používame najnovšie TRENDY vo vzdelávaní a osobnostnom rozvoji, NLP atď.
 • Náš kurz NEKONČÍ ODCHODOM zo seminárnej miestnosti
 • Motivujeme účastníkov, aby SKUTOČNE VYUŽÍVALI naučené poznatky v praxi

KTO VÁS BUDE TRÉNINGOM SPREVÁDZAŤ

ROBERT BREADON

Robert Breadon je úspešný obchodník, podnikateľ, NLP tréner a kouč. Vybudoval niekoľko prosperujúcich firiem na celom svete a v 90-tych rokoch minulého storočia patril medzi najúspešnejších obchodníkov v oblasti realít v Čechách. Jeho realitná kancelária zobchodovala za dvadsať rokov nehnuteľnosti vo výške viac ako 100 miliónov Eur. Robert dosiahol v živote úspech a šťastie aj vďaka NLP. V súčasnosti pomáha aj iným ľuďom k úspešnejšiemu a šťastnejšiemu životu. Je ostrieľaný obchodník a svoje predajné, komunikačné a manažérske schopnosti posúva ďalej. Na svojich seminároch zdieľa tridsaťročné skúsenosti a know-how, v rámci ktorých prepája teoretické poznatky s praktickými skúsenosťami a NLP technikami.  

Na seminári Najefektívnejšie obchodné techniky Vám prezradí najúčinnejšie tipy, techniky a vlastný „Breadon Sales Model“, vďaka ktorému on a jeho tím dosahovali vždy výnimočné  a vysoko nadpriemerné výsledky v predaji. Roky pracoval aj ako obchodný tréner v oblasti priameho predaja v Čechách, Poľsku, Rumunsku aj na Slovensku. V rámci svojich seminárov učí aj techniky NLP a to, ako pri predaji ovplyvňovať nielen vedomú, ale aj podvedomú myseľ. 

Robert je temperamentný a charizmatický spíker - chodiaca pokladnica skúseností. Narodil sa v Taliansku, 15 rokov žil v Anglicku a v súčasnosti pôsobí v Čechách. Svoje skúsenosti z praxe a biznisu prepája s NLP. Je expertom na NLP v športe aj biznise, je profesionálny golfový tréner, certifikovaný tréner Americkej univerzity NLP, kvalifikovaný hypnotizér a člen organizácií GHR, CNHC, AUNLP, AINLP. Robert je taktiež spoluautor knihy N1, ktorá je dostať v kníhkupectve Martinus aj v slovenskom jazyku.

KLIENTI A REFERENCIE

"Jarka je výborný tréner a kouč, ako aj veľký profesionál a odborník v oblasti tvorby stratégií a krízovej komunikácie. Dokáže inšpirovať a citlivo prepájať nové poznatky s dlhoročnými bohatými skúsenosťami z rôznych firiem a oblastí pôsobenia. Má široký rozhľad, záber a biznis skúsenosti, preto dokáže počas tréningov podložiť teóriu aj praktickými skúsenosťami a erudovane poradiť. Oceňujem na nej jej individuálny prístup, snahu nezištne pomáhať, podeliť sa o všetko, čo vie a vyriešiť každý problém aj nad rámec kontraktu“.

Simona MištíkováManaging Director, PR agentúra DIVINO

"Pani Vaculčiaková je veľmi kompetentná, skúsená trénerka a úspešná podnikateľka s nadhľadom medzinárodných pomerov v segmente osobného a obchodného rozvoja. Myslím si, že popri svojom unikátnom vzdelaní a dlhoročných obchodných a odborných skúsenostiach je prínosom prakticky pre každého, kto má záujem osobne alebo profesne rásť. Vážim si najmä jej príjemný, priateľský a hlavne individuálny prístup k problémom klienta bez rozdielu toho, či sa jedná o pracovný alebo osobnostný posun".

Ervin Palfy M.A.Country & Investičný Manažér, Arnold Investments

„Prednášky pani Vaculčiakovej boli veľmi zaujímavé a prínosné z viacerých dôvodov. Neboli to iba„bežné“ prednášky erudovaného školiteľa, ale boli to prednášky človeka, ktorý dokázal všetky svoje témy podložiť skúsenosťami z vlastnej praxe. V prednáške o prezentačných schopnostiach sme na záver dňa mohli vidieť ako všetky nám odovzdané rady a inštrukcie sama prirodzene implementovala do svojej prezentácie. Z môjho osobného pohľadu je dôležité, aby prednášajúci či školiteľ bol človek nielen erudovaný, ale zároveň prirodzený a zaujímavý. A pani Vaculčiaková takým človekom je.“

Lena MatuškováMarketing Manager, hotel Montfort

"Pri výbere vzdelávania si vyberám nielen podľa témy, ale aj podľa kvality rečníkov. A ak sú to skúsení profesionáli a vedia odovzdať svoje vedomosti i energiu, vtedy má školenie či tréning význam. Pani Vaculčiaková sama prezentuje tieto hodnoty a jej tréningy boli pre mňa veľmi obohacujúce."

Lucia Muthováriaditeľka odboru firemnej komunikácie Allianz - Slovenskej poisťovne

Počas svojej 15-ročnej profesionálnej kariéry sme poskytovali tréningy a komunikačné poradenstvo mnohým významným firmám, ako napr. Henkel, Hubert, Slovak Telecom, G4, Panta Rhei, SPP, Motorola, McDonald’s, Baliarne obchodu Poprad, Agrofert, Unicef, Ernst&Young, TNT, Sanef, RMS market, mBank, Dr. Oetker, Bepon, Kúpele Trenčianske Teplice, Bioderma, Mc’Cain, Procter&Gamble, ecorec, Pfizer, IEM a mnoho ďalších.

Využívame jedinečné techniky NLP a zahraničné know-how z oblasti emočnej inteligencie, pozitívnej psychológie a zvyšovania ľudského potenciálu